Må jo få lov å legge ut et par skrytebilder av selekjolen jeg har strikket til jenta vår! Har aldri strikket før, så at resultatet skulle bli som det ble er jeg faktisk litt stolt over kjenner jeg... Og nå har jeg jo blitt helt hekta så nå må jeg jo bare finne meg noe nytt å strikke! (Kanskje vesten som følger med??)
9 kommentarer:
Så fin den ble :)
Du har all grunn til å være stolt av den ja:)
WOW Rebekka, kjempe fin den ble!!! Vær super stolt av deg selv, den ble jo helt nydelig!! Dette lå for deg,og du må jo bare fortsette. Om du karer å får til noe så flott, kan du klare alt. Spent på hva neste prosjekt blir nå :)
Den lille snella blir ivertfall nydelig med kjolen på.
Ha en strålende dag!
Er inne å sniker litt....=)
Den der var jaggu meg fin!!! Kan jeg spørre om hvor du har fått tak i mønsteret?
Mønsteret er i fra PT Design, kjøpte mønster og garn på tjorven garnbutikk på majorstuen :D
For en nydelig kjole :)
den var kjempe nydelig...:o) veldig flink er du....:o) skulle ønske jeg kunne strikke også, men har funnet ut at det er noe jeg absolutt ikke får til...hehe....;o)
Wow. den var jo kanonfin!
Kjempefin! :)
Takk for det :D
Legg inn en kommentar