mandag 15. mars 2010

Ut på tur aldri sur!

Beklager dårlig med blogging i helgen - vi har nemlig vært på "fjelltur" med ungdomsarbeidet. Vi dro til Vatnelia i Morgedal og koset oss kjempe masse med nydelig vær, akekonkurranser, hoppkonkurranser, god mat, bra møter, bra folk og mange gode stunder!

Thea Emilie storkoste seg i vognen i det fine været! Skulle hatt solbriller fordi det var ganske sterk sol - så det må jeg få tak i.
Sara Lovise til Monica og Thea koser seg i den improviserte lekegrinden (Bananeske). To gode venner!!
Linda & meg i solveggen!!

Når det gjelder huset så er vi i gang med badet og det er veldig moro. Denne uken har jeg planer om å male vaskerommet og listene på gjesterommet! Trappen er også pusset ned så den blir malet etterhvert - DET gleder jeg meg til. 

2 kommentarer:

Linn sa...

Tittet på bilde på face. Så ut som en koselig tur! :)
Kjøp babybans på apoteket til vesla,sånn med strikk rundt. Veldig kjekke :)

isacathrine sa...

Høres ut som der har hatt en flott tur på fjellet!
Herlige bilder og:)

Ha en fin dag!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...