Nå er det endelig vår, og det var endelig på tide å legge vekk de tykke boblejakkene som vi har stuet på oss i hele vinter. Jeg har lenge siklet på en jakke fra cubus, og da denne var på tilbud slo jeg til. Den hang der rett og slett å ropte på meg.
Jeg elsker fargen, jeg elsker formen - ja jeg rett og slett elsker den. Nå er jeg på jakt etter sko som passer til, helst brune pumps er drømmen. Haha, jeg kjenner jeg er SÅ glad for at jeg ikke er en "rosablogger" og må ta outfitbilder hver dag - dette er IKKE min greie :P
Stripet håret mitt litt igjen i går også - deilig å lysne det litt nå som det går mot sommer.
Men det var ikke bare mor som trengte ny jakke. Lille frøken strøken måtte også få ny vårjakke og da jeg fant denne kunne jeg jo ike gjøre noe annet enn å slå til på den også. Så nå har vi matchende jakker. LOVE IT!! Den søte rosa luen ble også kjøpt i dag.
En nærmere titt på jakken til Thea og luen. Alt fra HM.
Idag er jeg også i lokalavisen - telemarksavisen. Det står ikke på nett, kun i papirutgave. Så anbefaler dere å kjøpe papirutgaven, eller nettutgaven til 20 kroner.
Det var ikke en liten sak heller, slik som jeg trudde. Forsiden og greier...!
Og to sider inni avisen.














